partners 2021
Anneli Tegelberg & Josefin Gäfvert
View programme >
..................................................................

Atelier Ädelsmide
View programme >

..................................................................

Barklund & Co
View programme >

..................................................................

Berenice Hernandez
View programme >
..................................................................

Berg Gallery
View programme >
..................................................................

Blås & Knåda
View programme >
..................................................................

Carl Richard Söderström
View programme >
..................................................................

Dotdotdot
View programme >
..................................................................

Fiberspace
View programme >
..................................................................

Galleri Duerr
View programme >
..................................................................

Galleri Flygeln
View programme >
..................................................................

Galleri Glas
View programme >
..................................................................

Galleri Lod
View programme >
..................................................................

Galleri Sebastian Schildt
View programme >
..................................................................

Glasakademin
View programme >
..................................................................

Gunilla Kihlgren
View programme >
..................................................................

Gustavsbergs Porslinsmuseum
View programme >
..................................................................

Günther / Harrius
View programme >
..................................................................

Handarbetets Vänner
View programme >
..................................................................

HDK-Valand vid Steneby
View programme >
..................................................................

Johannesverkstaden
View programme >
..................................................................

JORD
View programme >
..................................................................

K. A. Almgren sidenväveri & museum
View programme >
..................................................................

Kaolin
View programme >
..................................................................

Keramikpodden
View programme >
..................................................................

Konstfack CRAFT! + Hälsinglands museum
View programme >
..................................................................

Konstfack MA CRAFT!
View programme >
..................................................................

Konsthantverkarna
View programme >
..................................................................

Konsthantverkscentrum
View programme >
..................................................................

Konsthantverkspodden
View programme >
..................................................................

KÅDA
View programme >
..................................................................

Lauritz & Svensk Form
View programme >
..................................................................

Maja Stjärna & Malin Ida Eriksson
View programme >
..................................................................

Maria Cotellessa & Elisabeth Ubbe
View programme >
..................................................................

Misschiefs
View programme >
..................................................................

Nationalmuseum
View programme >
..................................................................

Nutida Svenskt Silver
View programme >
..................................................................

Platina
View programme >
..................................................................

Poppi Pop Up
View programme >
..................................................................

Projekt P
View programme >
..................................................................

Sebastian Hägelstam & Johan Schalin
View programme >
..................................................................

Sebastian Schildt Verkstäder
View programme >
..................................................................

Slipgatan 13
View programme >
..................................................................

Smält
View programme >
..................................................................

Something Something
View programme >
..................................................................

Stockholms Hanterksförening
View programme >
..................................................................

Studio K18
View programme >
..................................................................

Studio PANK
View programme >
..................................................................

Synkop
View programme >
..................................................................

The Garage
View programme >
..................................................................

The mixed up project
View programme >
..................................................................

Åttifjärde Konsthallen
View programme >
..................................................................

Östasiatiska Museet
View programme >
..................................................................

Östermalmskontoret
View programme >
..................................................................
Back to Top